My story, my life.

Let Yourself go into my endless dream.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie



~KLIK~


Zapraszam wszystkich do rejestrowania się.
Rejestracja odblokuje Wam dodatkowe opcje (Szybka Odpowiedź, ChatBox, Avatar, Sygnatura)
Możliwe jest dawanie komentarzy bez rejestracji.
Wystarczy w poście, którym chcesz zamieścić komentarz, poszukać opcji „Odpowiedź”.
Wszystkich zarejestrowanych zapraszam do konwersacji na ChatBoxie.
Tam, oraz w ogłoszeniach, będę dawać różne informacje na temat mych opowiadań i pomysłów :3


Rozdział Czwarty pojawił się po długiej nieobecności. C:
Sam jego tytuł, Pierwsze Problemy, mówi sam za siebie.
Jeśli chcesz się dowiedzieć, co stało się bohaterom - zapraszam~

~KLIK~


Trzy lata ciszy... No cóż, grunt, że nie więcej. XD
Czas na wielki comeback tego miesiąca~!
Okultysta wraca z nową porcją jego twórczości. Czekam także na Waszą. ;)

~KLIK~


Obiecałem regularnie dodawać notki, ale nie co dwa lata. xD
Mam nadzieje, że nie jest zbyt dużo błędów w niej i że czyta się ją dobrze.
Ciekawi dlaczego Piplup należy do Phoenixa a Charmander do Elegy? C:


~KLIK~


Po uporania się z WIĘKSZOŚCIĄ problemów technicznych - wracam.
Nie wiem, czy ku waszej radości czy wręcz przeciwnie. xD
Chyba to drugie, bo, mimo wakacji, oto kolejna lekcja historii~

~KLIK~


#1 21-August-2012 14:33:20

 Okultysta

Autor

7995310
Skąd: Milówka
Zarejestrowany: 09-August-2012
Posty: 592
Występuje w opowiadaniu: W każdym.
Postacie, którymi jestem: Jestem autorem, więc każdą. xD
Czytam opowiadania: Wszystkie.
Moje ulubione opowiadanie: Hym... Nie wiem. "0_o
WWW

~Opisy moich opowiadań.

A o to krótkie opisy moich opowiadań:


Pokemon Nieznana Historia


Kariera świetnie zapowiadającego się koordynatora legła w gruzach, gdy ten, spójrzmy prawdzie w oczy, poddał się po druzgoczącej przegranej w Wielkim Festiwalu, a to z winy źle dobranej taktyki.
Pięć lat wegetowania odcisnęło piętno na nim i na jego, niegdyś, potężnym pokemonie. Jednak przychodzi nowa nadzieja. Tylko... czy jego kuzynka zdoła odrodzić gnijące w nim marzenia?
Tajemnicze Bractwo, mistyczny Zakon i niebezpieczny Klan toczą wojnę, przez którą cierpią pokemony i cywile. Sprawą tego konfliktu zajmują się już specjalne służby, jednak... nawet oni nie dadzą sobie rady, nie znając ich sekretów...
Zbliżają się poważne kłopoty. Świat pokemonów nie jest na nie gotowy. Czy uda się komuś im zaradzić?


Story 4 Elements


W Południowym Plemieniu Wody pojawia się Avatar przebudzony po stuletnim śnie. Katara, Sokka i Aang wyruszają na Biegun Południowy by doskonalić się w magii wody, jednak... kuzynostwo Katary i Sokki – Amanda i Nathaniel, którzy również są magami, zostają, ponieważ Nath nie chce narażać swej siostry na niebezpieczeństwo. Jednak Am nie da za wygraną i ruszy w ślad za przyjaciółmi choćby... dryfując na krze... Poznaj nowych bohaterów kultowego serialu Nicelodeon – Avatar, śledź ich przygody i dowiedź się jak potoczą się ich losy...


Ben 10 Story


Natalia to dziewczyna pokrzywdzona przez los – zamordowano jej rodziców, a na dodatek została adoptowana przez, dosłownie – demona. Na dodatek życie jej brata wisi na włosku. Czy Drużyna Omnitrixa jest w stanie pomóc dziewczynie? Jak bardzo namiesza ona w ich życiu? Chcesz odpowiedzi na te pytania? Wpadnij i przekonaj się sam.


Around Magic


Poznaj nowe światy i prawdziwe znaczenia magii. Pojęcia tak banalne w naszym świecie, w rzeczywistości są trudne do zrozumienia. Mity, legendy, baśnie mogą okazać się prawdą. Świat magii jest zagrożony, panuje wojna i to nie tylko z siłami ciemności. Wymiar Dwunasty jest zagrożony, tak samo jak pozostałe. Siły zła gromadzą oddziały militarne na Waru. Do walki szkolona jest elitarna drużyna we wspaniałej akademii. Unikalne moce, bystre umysły i zgranie nie wystarczą na wojnie. Czy młodym magom uda się doprowadzić do pokoju na Insomni i pokonać wszystkie przeciwności losu?


Pokemon Księżycowy Lazur
http://oi51.tinypic.com/jb76zn.jpg

Nowy region, nowe pokemony, nowe przygody! Poznaj region Shinzu oraz pokemony, jakie kryję. Wyrusz w podróż wraz z Nathanielem, Amandą i Natalią – każdy z nich kryję wiele tajemnic, co wiąże się z ciekawą akcją. Dowiedź się co planuje tajemnicza organizacja Crystal Spirit, poznaj nowe legendy, mity i opowieści z jednego z najbardziej zamieszkanym przez pokemony regionie. Nie zabraknie także najbardziej znanej i lubianej drużyny – Zespołu R! Wielu bohaterów, mnóstwo pokemonów, ogrom tajemnic i bezmiar akcji, to czeka Cię tylko na Pokemon Księżycowy Lazur!


Vita Inmortuis
http://www.picshot.pl/pfiles/125311/Button-Vita.png

Czym jest nekromancja? Jaka jest cała prawda o tejże domenie magii? Co się stanie, gdy osoba obdarzona niepowtarzalnie wielkim potencjałem tej dziedziny sztuki mitycznej postanowi... żyć normalnie, tak jak inne istoty w jej wieku? A co gorsza – jak poradzi sobie z uczuciem, z którym zapała do niej inny człowiek? Nie, nekromantom znane jest gorące i namiętne pożądanie, ale prawdziwa, szczera i bezgraniczna miłość to nowe pojęcie.
Miasteczko Somervill stanie na głowie, gdy przybędzie do niego Nathalie – niczym nie wyróżniająca się nastolatka potrafiąca dostrzec znamię śmierci. Jakie będą jej dalsze losy pod okiem wielkiego i bezlitosnego mistrza sztuki magii śmierci i, co gorsze, życie w normalnej szkole?


***
Pewnie za niedługo dojdą jakieś nowe xD Abo jakieś mogą zniknąć Dx


http://i.imgur.com/Do1BehQ.jpg

Pozdrawiam wszystkim forumowiczów.
Fajnie że czytacie moje wypocinki. ^^
A nawet moją sygnaturkę. C:
Ciekawe ilu z Was zauważy tą wiadomość, hihihi. xD

Offline




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magiczny-pies.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.extramanager.pun.pl www.atk.pun.pl www.csrestinpeace.pun.pl